Ataşehir Depolama

Eşya depolama;  Evinizi, ofisinizi ya da işletmenizi bir yerden bir yere taşırken veyahut tadilat işleriyle alakalı bir sorun olduğunda eşyalarınızın zarar görmesini engellemek adına eşyalarınızın  muhafaza edilmek üzere depolara konması işlemine eşya depolama diyoruz.

ATAŞEHİR Evden Eve Depolama

Örnek verecek olursak; İstanbul Kadıköyde bir eviniz var ve Marmarise taşınacaksınız Marmaristeki evinizin tadilatı var ve kadıköydeki evinizi boşaltmak zorundasınız. Eşyalarınız sokaktamı kalacak işte bu anda devreye depolama şirketleri geliyor. ATAŞEHİR Nakliyat olarak eşyalarınızı bulunduğu yerden alıyor ve istemiş olduğunuz süre tutarınca depolarımızda muhafaza ediyoruz.

Eşya depolama firması seçerken dikkat etmeniz gerken husus öncelikle seçeceğiniz firmanın eski ve köklü bir firma olup olmadığı, Eşya depolama firmanızın güvenilirliği ve depolarının eşya depolamaya uygun olup olmadığıdır. Biz Ataşehir Nakliyat olarak 1972 yılında İstanbul’un Kadıköy ilçesinde kurulmuş 44 yıllık bir firmadır. Nakliyat, Evden Eve Nakliyat, Ofis taşımacılığı, Kurumsal Taşımacılık ve depolama alanında hizmet veren bir firmadır. Depoları 7/24 kapalı devre güvenlik sistemleri ile korunmaktadır. Depoları izole edilmiş rutubet ve nem olmayan depolardır. Depoları sürekli olarak haşerelere karşı ilaçlanmaktadır. Kullanıcıların en sık karşılaştıkları sorun eşyalarını teslim ettikleri şekilde bulamamalıdır. Depoya konulan eşyalar, elverişsiz depolarda rutubet ve nemden dolayı yıpranmakta ve güve, fare vb haşeratlar tarafından tahribata uğramaktadır.